Villanyszerelő-karbantartó 25 megtekintés

Munkaköri leírás

Napi karbantartási feladatok teljes körű ellátása.

A gyárépületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás.

Fontos elvárásaink:

  • Szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzet gyakorlat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előnyök:

  • Hivatalos bejelentett munkaviszony
  • Biztos, hosszú távú munka
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos előrelépés bérezési rendszerünkben

Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk kérlek, hogy önéletrajzodat juttasd el a hr@harplast.ro email címre, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!

Érdeklődni lehet személyesen a cég székhelyén Csíkszereda, Hargita utca 69 sz., vagy a 0266-371468 telefonszámon.

  • Állások száma 6 munka
  • Telefonszám 0266-371468