Újságíró 59 megtekintés

Munkaköri leírás

Bővítjük csapatunkat!

A Hargita Népe bővíti csapatát Udvarhelyszéken és Gyergyó-térségben amelyhez elhivatott, aktív, tapasztalattal rendelkező vagy kezdő kollégákat keres csapatába.

Az új munkatársak feladatai: tudósítások, interjúk, riportok készítése, közéleti, kulturális témák feldolgozása, ezekből cikkek írása, szerkesztése.

Sajtóeseményeken és különböző rendezvényeken való részvétel, ezekről beszámoló, tudósítás írása.

Az állások száma: Udvarhelyszék – 2 állás, Gyergyó-térség –  1 állás

Fontos elvárásaink:

Az álláshoz tartozó elvárások:

– szakmai tapasztalat (kezdő munkatársak esetében tanulmányi években szerzett tapasztalat)

– jó helyesírás és íráskészség

– jártasság a célterületnek számító térségek közéletében

– jó kommunikációs készség

– elhivatottság

Amit kínálunk:

– határozatlan idejű szerződés

– változatos feladatkör

– fejlődési lehetőség

– versenyképes bérezés

– rugalmas munkavégzés

– barátságos munkahelyi légkör

– teljes munkaidős állás

Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődésed, küld el fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveled az office(kukac)hargitanepe.ro emailcímre.