Ügyvezető igazgatói asszisztens 142 megtekintés2 jelentkező

Ügyvezető igazgatói asszisztens

munkatársat keresünk, egy high-tech szektorban működő multinacionális cég csíkszeredai csapatának és nemzetközi management hálózatának bővítéséhez.

Cégünk 70+ alkalmazottat foglalkoztat több országban; szatellitek és más űrjárművek gyártásával és managementjével foglalkozik, valamint konstellációkat irányító web-alapú megoldásokat fejleszt.

FELADATAID LESZNEK:

  • Nemzetközi ügyvezetők és a helyi IT fejlesztő csoport munkájának támogatása
  • Programok, események, tárgyalások előkészítése, megszervezése
  • A cégen belüli személyi ügyek kezelése
  • Napi szintű együttműködés a vezetőkkel és a munkatársakkal
  • Projektek nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás, jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitottság az új dolgok felé
  • Proaktív személyiség
  • Kellemes megjelenés
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló, HR vagy management munkakörben szerzett tapasztalat
  • Technológiák iránti érdeklődés
  • Határtalan ambíció és óriási álmok
  • Kiemelkedő munkamorál

AMIT KINÁLUNK:

  • Teljeskörű képzés
  • Nagyvárosi szinten versenyképes bérsáv
  • Felbecsülhetetlen értékű nemzetközi kapcsolat-hálózat kiépítésének lehetősége
  • Dinamikus munkavégzés
  • Laptop, cég telefon
  • Cég autó

Fényképes önéletrajzod és motivációs leveled várjuk.

jobs@thedeerboy.com

www.facebook.com/deerboy.IT

Személyes Linkedin kapcsolat:

  • Állások száma 5 munka
  • Telefonszám +40740497021