Területi képviselő 243 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

Feladatok:

  • A kezelt területen lévő, saját kiskereskedelmi egységeink felügyelete, tevékenységük fejlesztése, munkatársaink segítése, motiválása,
  • piaci trendek folyamatos monitorozása és a versenytársak tevékenységének elemzése,
  • új partnerek felkutatása, akvirálása, valamint a már meglévő vevőkörünk ápolása a folyamatos növekedés biztosításához,
  • területen új üzlet nyitásának előkészítése,
  • folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével, rendszeres értékesítési jelentések készítése,
  • meglévő termékkör értékesítési mutatóinak fejlesztése, új termékek piaci bevezetése.

Kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem már a kezdetektől,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő kiskereskedelmi hálózatnál, főállású munkaviszony,
  • felelősség teljes és változatos munka,
  • kreatív munkavégzés lehetősége jó munkahelyi légkörben,
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges gépjármű, telefon),
  • biztos jövőkép, szakmai fejlődés lehetősége,
  • önmegvalósítás,
  • rugalmas, de egyben kiszámítható munkaidő,
  • betanulási programot nyújtunk ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában tudd ellátni a feladataidat.

Elvárások:

  • Kommunikatív és nyitott személyiség, magabiztos fellépés kiváló tárgyalási készséggel,
  • erős kereskedői és vezetői szemlélet,
  • kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség,
  • önállóság,
  • feltétlen lojalitás,
  • csapatmunka,
  • céltudatosság,
  • jogosítvány,
  • előnyt jelent a Gyergyószentmiklósi vagy Csíkszeredai lakhely

Email: office@likermotors.ro

Telefon: 0731004674

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0731004674