Technikus 36 megtekintés

Munkaköri leírás

  • Munkavédelmi feladatok ellátása
  • Tűzvédelemi tevékenységek koordonálása
  • Emelőszerkezetek és nyomás alatt levő eszközök felügyelete
  • Energetikai feladatok ellátása, ajánlatkérések, kalkulációk és szerződések elkészítése, szerződéskötési folyamatokban való aktív részvétel
  • Metrológia, mérőműszerek kalibrálása, felügyelete

Fontos elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség, előnyt jelent a felsőfokú műszaki végzettség
  • Román nyelv magabiztos ismerete és használata egyaránt
  • Középhaladó angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Feladatok határidőre való teljesítése
  • Jó kommunikációs készségek
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a hr@harplast.ro e-mail címre.

Érdeklődni lehet a 0266-371468 telefonszámon vagy a fenti e-mail címen.

  • Állások száma 2 munka
  • Telefonszám 0266-371468