Szoftver Fejlesztő (Frontend) 60 megtekintés

A csíkszeredai MUTINY STUDIO, melynek küldetése a digitális világ akadálymentesítése, fiatal csapatába keressük új munkatársainkat.

Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülnek és tisztességes fizetést kapsz a jól végzett munkádért?

A poszt leírása:

Az elkészített design alapján, pixelpontosan le kell programozni a software azon részét, ami a megjelenítéséért felel az általunk használt technológiában és irányelvek szerint.

Szép munkákat várunk tőled, ugyanis a Te munkádnak az eredménye határozza meg a legjobban a termékeink minőségét és ami a legjobban meghatározza cégünk jó hírnevét.

Ne feledd: A munkád eredményét rengeteg ember fogja napi szinten használni! 😉

Nem várjuk el, hogy több éves tapasztalatod legyen. Lehetsz kezdő is. Mi vállaljuk, hogy betanítunk mindenre, ami ahhoz kell, hogy elő tudd állítani a terméked, viszont ehhez neked is vállalnod kell, hogy feszített tempóban, iszonyat sokat fogsz tanulni!

A poszt terméke:

Jól működő, korszerű és a designnak tökéletesen megfelelő software rész előállítása határidőre.

A poszt főstatisztikája:

Elkészült rész feladatok száma

Bérezés:

Fix alapbér + csapat és egyéni teljesítmény alapú bónusz a cég bevételével arányosan.

Amit nyújtunk:

  • Rengeteg izgalmas munka kötetlen munkaidőben.
  • Nagyon sokat fogsz küzdeni, óriásit fogsz fejlődni.
  • Egy nagyon etikus és lelkes csapat része leszel, ahol mindenkivel jóban leszel.
  • Minden ötletedre, javaslatodra és véleményedre kíváncsiak vagyunk, járulj hozzá a sikereinkhez és elismerjük az eredményeidet.
  • Mindig a legjobb és legújabb technológiákkal dolgozol, a legjobb munkaeszközökkel, és a legkényelmesebb munkakörülmények közt.
  • Vért, verejtéket fogsz izzadni és nagyon jól fogod érezni magad.
  • Folyamatos belső és külső képzések, amik segítenek neked, hogy egyre hatékonyabban tudj programozni és eredményesebb legyél.
  • Minden eredményedet valóban elismerjük és értékeljük!

Előny, ha…

  • szereted az új technológiai kihívásokat.
  • szeretsz minőségi terméket kiadni a kezedből, amire büszke lehetsz.
  • szeretsz folyamatosan újat tanulni.
  • igényes vagy a munkádra.
  • van tapasztalatod Angular és az Angular Material technológiákban

Na, Te elég bátor vagy ehhez? 😉