Szervízmérnök és almérnök 101 megtekintés

Job Expired

A Melinda Instal S.R.L. közel 30 éve van jelen Romániában, mint épületgépészeti termékekre szakosodott nagykereskedő. A termékpalettában épületgépészeti és szaniter termékek széles választéka megtalálható, melyek beszállítói a legjelentősebb belföldi és külföldi gyártók.

Dinamikusan fejlődő stabil nagyvállalatunk csapatbővítés céljából ISCIR engedéllyel rendelkező új munkavállalókat keres
Szervízmérnök és almérnök
 pozíciókba.

Feladatok:

  • Fűtéstechnikai és egyéb épületgépészeti berendezések szervizelése
  • Központi fűtés (fali és padló), kazánok, légkondicionálók szervizelése
  • Fűtési, hűtési kivitelezési munkálatok vezénylése
  • Kiépített rendszerek engedélyeztetése
  • Technikusi csapat koordinálása
  • Szükséges alkatrészek folyamatos követése, megrendelése
  • Munkavégzés adminisztrálása

Elvárások:

  • ISCIR engedély
  • Terepmunkára való hajlam
  • Műszaki közép-/felsőfokú végzettség (mechatronika/energetika/elektronika/automatizálás szakirány)
  • Legalább 1 éves tapasztalat szerviz, műszaki, fűtéstechnikai berendezésekkel foglalkozó részlegben
  • B kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • Több év releváns tapasztalat
  • Villamossági, légkezelő, fűtési rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények és modern munkaeszközök
  • Folyamatos Szakmai továbbképzések
  • Teljesítményarányos bónuszok, átlagon felüli stabil bérezés, előrelépés lehetőséggel
  • Munka – magánélet egyensúly
  • Szolgálati telefon, szolgálati autó

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 8 munka
  • Telefonszám 0728105271