Szervíz csapatba kollégát keresünk 312 megtekintés1 jelentkező

Munkaköri leírás

Az új kolléga feladatköre:

  • A gépek karbantartási szervízelése, javítása
  • A jelzett meghibásodások időbeni elemzése és elhárítása hasznos időn belül
  • A berendezések megelőző karbantartása
  • A szükséges alkatrészek és fogyóanyagok beszerzése es nyilvántratása, valamint az utánpótlás biztosítása
  • Az alkatrészek költségvetésének elkészítése
  • A kliensek rendszeres helyszíni látogatása, úgy az új berendezések beüzemelése céljából, mint garanciális/garancia utáni szervízek ellátására és a kliensek képzése a gépek megfelelő használata céljából
  • Adminisztratív feladatok ellátása, a technikai és pénzügyi ajánlatok elkészítése, a szervíz platform kezelése és jelentések készítése

Fontos elvárásaink:

Az ideális munkatárs profilja:

  • Kiváló román és angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, úgy a kollégákkal, mint kliensekkel
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Igényes munkavégzés, analítikus gondolkodásmód és részletekre való összpontosítás
  • Megbízhatóság és egyéni munkavégzésre való képesség, ugynakkor cében belül csapatmunkára való képesség
  • Technikai beállítottság és érdeklődés
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való nyitottság
  • Egyetemi végzettség és/vagy technikai szakképesítés előnyt jelent de nem kizáró kritérium
  • B kategóriájú hajtási engedély és vezetési tapasztalat

Előnyök:

  • Versenyképes fizetés és juttatások (szolgálati autó, telefon, laptop, stb)
  • Betanítás, szakmai képzések és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Professzionális környezet és munkaközösség
  • Egy hagyománnyal rendelkező, folyamatosan fejlődő cégben karrier építési lehetőség

Szakmai önéletrajz