Szerkesztő, újságíró és tudósító állásajánlatok 423 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

A Hargita Népe közéleti napilap bővülő csapatában keress szerkesztőt, újságírót és tudósító munkatársakat:

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • információk, háttéranyagok gyűjtése, kutatómunka végzése, téma kiválasztása
  • helyi bejelentkezések, riportok, tudósítások, interjúk készítése
  • az információk pontosságának, érthetőségének, hírértékének ellenőrzése
  • időpontegyeztetés a riport alanyaival, együttműködés a stábbal
  • sajtótájékoztatókon való részvétel

Jelentkezz, amennyiben:

  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • felhasználói szinten ismered az MS Office programokat
  • csíki, gyergyói, udvarhelyi vagy keresztúri térségben laksz

Amit kínálunk:

  • támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban
  • sok kihívást,
  • szakmai fejlődést,
  • rugalmas munkavégzést,
  • hosszú távú munkalehetőséget, teljes munkaidőben
  • változatos feladatokat.

Amennyiben csak bedolgozói tudósítónk lennél, és szíves foglalkoznál belpolitikai, nemzetközi vagy gazdasági jellegű témákra is keresünk munkatársat

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a betöltendő munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldjék el: office@hargitanepe.ro. Jelentkezési határidő: 2020. június 30.

  • Ez az állásajánlat lejárt.