Szenior jogtanácsos 128 megtekintés

Szenior jogtanácsos

Az MVM Energy Romania Kft. szenior jogtanácsost keres, Csíkszeredai Irodájához, teljes vagy részmunkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Kereskedelmi és más szerződések láttamozása, tárgyalása partnerekkel
  • Belső szabályzatok kidolgozása, nyilvántartása, aktualizálása, a Csoport elvárásoknak megfelelően
  • Társaság szempontjából releváns törvénykezés követése, tájékoztatás
  • Cégjogi módosulások nyilvántartása, naprakész követése
  • Ügyvezetői határozatok elkészítése, nyilvántartása
  • Jogi szakvélemény elkészítése
  • Jogi jellegű dokumentumok ellenőrzése, láttamozása
  • Jogi támogatás, tanácsadás, képviselet, szükség szerint
  • Engedélyes tevékenységek és azokkal kapcsolatos ügyviteli feladatok jogi támogatása
  • Kapcsolattartás partner ügyvédi irodával

A feladatok az operatív vezető utasításai szerint történnek, ugyanakkor előny az önálló munkavégzésre való készség is.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú jogi végzettség, záróvizsgával
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • a román, magyar és angol nyelv felsőfokú ismerete (szakmai írott és beszélt)
  • román állampolgár és romániai lakhellyel rendelkezik/az Európai Únió más tagállamának állampolgára és más országban szerzett jogi diplomáját Romániában honosította, a törvény szerint előírtak szerint.

Szerződéskötés esetén további elvárás a következők benyújtása:

  • egészségügyi bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a törvény értelmében megfogalmazott, méltatlanságra és összeférhetetlenségre vonatkozó nyilatkozat.

Készségek és személyes tulajdonságok:

  • Önálló, pozitív, precíz, önmagára és környezetére igényes, türelmes és magas stressztűrő képességgel rendelkező.

Előny:

  • kereskedelmi és/vagy elektromos energia/gáz értékesítés, termelés területén szerzett tapasztalat.

A jelentkezéseket fényképes magyar és angol/román nyelvű önéletrajzzal várjuk.

Munkavégzés helye: Csíkszereda

Várt kezdés dátuma: 2021. augusztus 1.

Jelentkezni lehet e-mailon: ndobre@mvmenergy.ro címen, június 30.-ig.