Job Expired

Legyél napelemes rendszerekkel kapcsolatos Szakmai tanácsadó a Melinda Instalnál. Segítsd a komolyan érdeklődő ügyfeleinket és az értékesítőinket technikai tudásoddal. Nálunk úgy fejlesztheted szakmai tudásod, hogy mindeközben megtapasztalhatod munkád gyakorlati alkalmazhatóságát és láthatod annak eredményét. Elmélyítheted ismereteidet a villamosság területén, valamint jövőbe mutató zöld energetikai megoldásokra specializálódhatsz.

A feladataid lesznek:

  • Vásárlóink tanácsadása, tájékoztatása a termékekről, a számukra legideálisabb rendszerek kiválasztásával kapcsolatban.
  • Viszonteladó és szerelő partnereink technikai támogatása.
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel.
  • Igény esetén árajánlatok előkészítése.
  • Napelemes webáruház részleges menedzselése

Te vagy az ideális, amennyiben:

  • Jól beszélsz románul
  • Rendelkezel villamossági ismeretekkel (ha az alapok megvannak a többire mi megtanítunk!)
  • Nyitott vagy az innovatív megoldásokra és a fejlődésre.
  • A multitasking számodra nem újdonság
  • Ügyfélorientált magatartás jellemez
  • Kiváló a kommunikációs készséged
  • Tudsz hallgatni, kérdezni, érvelni, és kifogást kezelni
  • Pontos, rugalmas és dinamikus vagy

Előnyt jelent:

  • Villamossági területen szerzett széleskörű korábbi tapasztalat
  • Felsőfokú villamossági végzettség
  • Webáruház működésével kapcsolatos ismeretek

Amit tőlünk kapsz:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Tanulási és továbbképzési lehetőség (belső és külső képzések)
  • Vállalat széleskörű juttatási csomagja
  • Vállaljuk a betanítást

Jelentkezni a karrier@melinda.ro e-mail lehet önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 8 munka
  • Telefonszám 0728105271