Tapasztalt Full Stack (C# + VueJS) programozó 163 megtekintés

Munkaköri leírás

• Szoftver alkalmazások önálló fejlesztése (front end és back end egyaránt), tervezése, dokumentálása, tesztelése
• Komplex webalapú üzleti alkalmazások fejlesztése, karbantartása
• Ügyféligények és megrendelések elemzése és programozása
• Agilis módszertannal történő fejlesztés

Fontos elvárásaink:

• Pozitív gondolkodás és magas hajlandóság az együttműködésre és a folyamatos fejlődésre
• Szakirányú informatikai felsőfokú végzettség
• Minimum 5 év fejlesztői pozícióban megszerzett tapasztalat
• Minimum 2 év bizonyított tapasztalat .NET/C# alapú projektekben
• Minimum 2 év aktív munkatapasztalat JavaScript keretrendszerrel (Angular / React / Vue)
• Haladó szintű OOP és általános szoftvertervezési minták ismerete
• Magabiztos Javascript, HTML5, CSS 3 ismeretek
• Haladó szintű SQL ismeretek (MySQL, PostgreSQL)
• Frontend build rendszerek ismerete (webpack, npm)
• Jártasság a Git verziókezelő használatában
• Igényes, rendszerezett munkavégzés, minőségi kód írása (a CleanCode elvek alapján)
• Igényesség UX/UI téren
• Minimum középszintű angol nyelvtudás
• Képesség és hajlandóság az önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra
• Rugalmasság, dinamikusság, elkötelezettség, csapatszellem

Előnyök:

• VueJS keretrendszerben szerzett tapasztalat
• Szerver oldali fejlesztésben szerzett tapasztalat (NodeJS vagy NuxtJS)
• Tapasztalat .NET Core-ban
• ASP.NET, MVC, SOAP web technológiák ismerete
• Bármilyen ERP rendszerben szerzett fejlesztési tapasztalat

Amit ajánlunk:

• Versenyképes bérezés
• Rugalmas munkaprogram, Home-office lehetőséggel
• Kihívásokkal teli, változatos munkakör
• Kellemes munkakörnyezet és jó munkahelyi hangulat
• Emberközpontú cégkultúra, támogató csapat
• Rendszeres továbbképzési lehetőségek
• Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:

• Csíkszereda, Székelyudvarhely, Sepsiszentgyörgy, Kézdivásárhely

Ha kipróbálnád magad Nálunk, várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@enetix.ro email címen!