PHP Backend Developer 465 megtekintés4 jelentkező

Munkaköri leírás

Szeretnél részt venni egy online játék platform fejlesztésében, amely több mint 2000 játékkal szolgál közel 2 millió játékosnak 4 kontinensen?

Ha szereted a kihívásokat és érdekel hogyan mozgatunk valós időben több ezer eurót másodpercenként, netán érdekel a szerver-szerver kommunikáció és úgy érzed szeretnéd kipróbálni magad, akkor nálunk a helyed! Csatlakozz a bővülő csíkszeredai csapatunkhoz, ahol részt vehetsz egy rendkívül sokrétű projekt fejlesztésében.

Feladatok:

  • Új partnerek és játékok integrációja a platformra
  • Meglévő integrációk továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Technikai kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • Alapszintű vagy haladó programozási készség.
  • Alapszintű vagy haladó adatbázis kezelés.
  • Haladó angol és magyar nyelvismeret (írott és beszélt).
  • Analitikus és hibakereső mentalitás
  • Tanulni akarás, tudásmegosztás, alkalmazkodás, együttműködési készség

Előny:

  • PHP, MySQL, GIT tapasztalatok
  • Felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Nem kötött munkaprogram
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony

Nálunk minden jelentkezőnek van esélye. Lehetsz tapasztalt PHP programozó vagy lelkes kezdő, lehetőséged van kipróbálni magad. Küld el az angol nyelven írott CV-det a hr@egamingc.com címre és kapsz egy rövid technikai feladatot. Mutasd meg mit tudsz és lehet te leszel a következő szupersztárunk!