Pályázati tanácsadó 1257 megtekintés5 jelentkező

Job Expired

Téged keresünk, ha:
– Közgáz vagy EU tanulmányok szakon végeztél, vagy meg tudsz győzni minket, hogy jól jön az, amit tanultál az uniós alapok témájában
– Jól beszélsz románul
– Fogékony vagy az új dolgok iránt és szeretnél fejlődni
– Könnyen szót értesz az emberekkel és pozitív a hozzáállásod
– Feltalálod magad sokféle élethelyzetben
– Nem szeretnéd minden nap ugyanazt csinálni
– Nem félsz a kihívásoktól és motiválnak az új feladatok
– Egy fiatal csapatban szeretnél dolgozni
– Aktívan hozzá akarsz járulni a térség fejlődéséhez
– Boldogulsz a határidőkkel (ha nem annyira, akkor segítünk)
– Ha nincs tapasztalatod az nem gond, mi szívesen megtanítunk.

Mi lesz a te feladatod, ha pályázatíróként szeretnél nálunk dolgozni a csíkszeredai irodánkban:
– Megtanulod, hogy a visszanemtérítendő pénzalapok nem csak egy kifejezés, amit újságban láttál, hanem valóban léteznek
– Segíteni fogod a fejlődni vágyó cégeket, hogy forgalmukat és versenyképességüket növeljék az általad megírt és kivitelezett pályázatok által
– Hozzájárulhatsz a térség fejlődéséhez, önkormányzatokkal együttműködve
– Tanulhatsz cégvezetőktől, miközben te is “taníthatod” őket az EU-s pénzek által kínált lehetőségről
– Utazási lehetőség, mert minden kliensnek biztosítunk helyszíni látogatást.

Mit ajánlunk cserébe?
– Egy fiatal csapatban dolgozhatsz
– Befektetünk a fejlődésedbe! Lesz egy mentorod, aki segít az elindulásban, és folyamatos képzéseken vehetsz részt, mert ez egy állandóan változó szakma
– Egy vonzó motivációs csomagot, az alapfizetés mellett a jó teljesítmény plusz pénzt jelent, mert jutalmazzuk az eredményes munkát
– Kitűnő munkakörülményeket
– Nyitott és fiatal cégmenedzsmentet
– Telefont és laptopot
– 8 órás munkaprogramot.

Alapkövetelményeink az egyetemi végezettség (előnyben közgazdaságtan, EU tanulmányok, jog), a nyelvismeret (magyar, román), a problémamegoldó készség, jó kommunikációs képességek és új ismeretekre való nyitotsság.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.