Online áruház vezető és marketinges 96 megtekintés1 jelentkező

Online áruház vezető és marketinges

Cégünk keresi a tökéletes jelöltet, aki felügyelni tudja az online áruházunkat, és növelni tudja az eladásokat. Ha szeretnél dolgozni egy dinamikus, fiatalos csapatban, akkor ne habozz jelentkezni!

Feladatok
  • Woocommerce online áruház kezelése
  • eBay, Amazon, eMag, eTsy és hasonló marketplacek kezelése
  • Termék leírások javítása
  • Eladások növelése
  • Kapcsolattartás a marketing ügynökségekkel
  • SEO optimalizálás
  • Új termékek feltöltése minden platformra
  • Új platformokkal való együttműködés implementálása
  • Piackutatás, üzletfejlesztés
  • Részvétel marketing kampányok tervezésében
  • Napi statisztikák nyomon követése, ezek alapján intézkedések meghozatala
Elvárások
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2 év tapasztalat eCommerce-ben.
  • Marketing ismeretek

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat angol nyelven az office@levtech.ro e-mail címre.