Munkásokat műanyag feldolgozó munkakörbe 293 megtekintés1 jelentkező

Munkaköri leírás

Munkásokat műanyag feldolgozó munkakörbe

Fontos elvárásaink:

  • Általános iskolai végzettség
  • Rugalmasság, több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, megfigyelő képesség
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Sorozat gyártásból származó monotonitás tűrés
  • Minőségtudatos szemlélet

Előnyök:

  • Biztos, hosszú távú munka
  • Alapbér mellé 75% túlórai, 25% éjszakai és hétvégi műszakpótlék
  • Már próbaidő alatt is jár étkezési jegy
  • Fizetést minden hónapban, legkésőbb 7.-ig kifizetjük
  • Munkába járáshoz részleges buszbérlet kompenzáció
  • Ruha és egészség védelmében munkaruha és védőruha biztosítása
  • Hivatalos bejelentett munkaviszony

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a önéletrajzát a harplast@harplast.ro e-mail címre.

Érdeklődni személyesen a cégszékhelyén Csíkszereda, Hargita utca 69 sz., vagy a 0266-371468 telefonszámon.

  • Állások száma 3 munka
  • Telefonszám 0266-371468