Medior frontend / fullstack fejlesztő 391 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

Munkaköri leírás

Nemzetközi projektekben webalkalmazások fejlesztéséhez keressük csapatunk új tagját. Teljes vagy részmunkaidőben, akár alvállalkozóként is!

Elvárásaink:

  • min. 2 év fejlesztői tapasztalat
  • React JS, Redux ismerete
  • Modern és responsive HTML5/CSS3 ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tanulási vágy
  • CleanCode elvek ismerete
  • Git verziókezelő használata

Előnyök:

  • Reat Native, Expo ismerete
  • Java, Node JS fejlesztői tapasztalat
  • Van nyilvános git repoban saját projekted, és meg is osztod velünk
Ha nálunk dolgozol egy valóban fiatal, baráti csapat része lehetsz, akik folyamatosan fejlődni akarnak (ezt kurzusokkal támogatjuk), ezért nyitottak az új technológiákra, és a Te ötleteidre is!
Munkakezdés 2021. január 4.
A jelentkezéshez küldd el a fényképes önéletrajzodat és a fizetési igényedet a team@smartitory.com email címre.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 4 munka
  • Telefonszám +40754346056