Masszőrt keresünk! 63 megtekintés

Munkaköri leírás

Ha szeretnél egy vagány csapat tagja lenni, jelentkezz!

Feladatok:
– Vendégek fogadása és tájékoztatása a szolgáltatásokról, időpont foglalással,
– munkaterület- és a szükséges eszközök előkészítése,
– egészségügyi kérdőív / regisztrációs lap kitöltetése a vendéggel,
– masszázs szolgáltatások elvégzése az előírt protokollok szerint,
– munkaterület tisztán tartása napközben.

Elvárások:
– Jó kommunikációs készség,
– társalgási szintű román nyelvtudás
– alapos, precíz munkavégzés
– terhelhetőség, önállóság, rugalmasság.

Amit kínálunk:
– Alapfizetés + év végi jutalom
– ételjegyek minden munkanapra,
– bejelentett 8 órás állás
– szolgáltatásaink ingyenes használata ( wellness, bowling)
– 20% kedvezmény az a la carte étkezésekre
– üzemanyag költség elszámolás
– szükség esetén szolgálati lakás biztosítása.

Szükséges nyelvtudás:

Román

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Önéletrajz (CV)

hrmanager@septimia.ro vagy 0742033247 – es telefonszámon