Irodai asszisztens 1133 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

Bővítjük csíkszeredai csapatunkat! Légy te a Cognitive Creators irodai asszisztense!

Ha szereted a pörgést, a változatosságot, a rendszerezettséget és egy dinamikus csapatban képzeled el a jövődet, mindenképp olvass tovább!

Feladataid részét képezik majd:

  •     Csíkszeredai munkapont előkönyvelése
  •     Menetlevelekkel kapcsolatos teendők ellátása, utazások szervezése (pl. repülőjegyek vásárlása, szállásfoglalás), ezek elszámolása, útitervek előkészítése
  •     Leltár követése és szinten tartása
  •     Workshopok, céges rendezvények (negyedéves kiértékelők, születésnapok) szervezése
  •     Postai küldemények kezelése
  •     Irodai kellékek beszerzése, szükség esetén megrendelése
  •     Ügyintézés/dokumentumok leadása pénzügyi vagy munkaügyi hivataloknál (Adó- és Pénzügyi Hivatal, Cégbíróság, Megyei Munkaerő-ügynökség stb.)
  •     A gépjárműflotta utáni adók és illetékek befizetése
  •     Dokumentumok kezelése, rendszerezése
  •     Egyéb irodai adminisztratív teendők ellátása mindhárom munkaponton

Amivel szeretnénk, ha rendelkeznél:

    • Pontosság, megbízhatóság, részletekre való odafigyelés
    • Előkönyvelésben szerzett tapasztalat
    • MS Office programcsomag és a Google Drive alapos ismerete
    • Magabiztos, aktív román nyelvtudás
    • Önálló munkavégzésre való hajlandóság
    • B kategóriás jogosítvány
    • Utazási hajlandóság további munkapontjainkra (Székelyudvarhely, Marosvásárhely)
    •  Legalább középfokú iskolai végzettség

Mindemellett előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel angol nyelvtudással
  • Pénzügy/számvitel területen szereztél diplomát

Amit mindezért biztosítunk számodra:

    • Befogadó, proaktív és dinamikus csapat
    • Szakmai tréningek
    • Negyedéves értékelő és csapatépítő rendezvények
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Rövid péntekek
    • Évente növekvő szabadnapok

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, küldd el önéletrajzodat a joinus@cognitivecreators.com e-mail címre 2020. szeptember 6.-ig!

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.