Hargita Népe lendületes csapatába reklámfelületeinek értékesítésére munkatársat keres. 689 megtekintés3 jelentkező

Job Expired

Elvárások:

  • Precizitás, kiváló szervező képesség,
  • Ügyfélorientált viselkedés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Középfokú végzettség
  • Marketing ismeretek
  • Excel és egyéb MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Reklámfelületek értékesítése a nyomtatott médiában
  • Meglévő ügyfélkör informálása az aktuális promóciókról
  • Új ügyfelek szerzése, ajánlatadás, szerződéskötés
  • Piaci lehetőségek vizsgálata, piackutatás végzése

  • Kapcsolattartás, adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kellemes munkahelyi környezet

Előnyt jelent:

  • meglévő üzleti kapcsolatok
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • médiaműveltség

Amennyiben a állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a office@hargitanepe.ro emailcímre.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0741480584