Hargita Hegység Közösségi Fejlesztési Társulás – Műszaki igazgató 157 megtekintés

Job Expired

Munkaköri leírás

A Hargita Hegység Közösségi Fejlesztési Társulás célja a fenntartható fejlődés elősegítése és fejlesztése a Hargita-hegység területén.

Fontos elvárásaink:

Te fogod kézben tartani az erőforrás tervezést, ütemezést, nyomon követést, illetve a te feladatod lesz a Hargita-hegység térségében megfogalmazott fejlesztési elképzelések összegyűjtése, ezek összefésülése, illetve elsődleges küldetésed, hogy direkt és indirekt módon egyaránt hozzájárulj a rendezési terv elkészüléséhez, a tagok fejlődéséhez, gyarapodásához, valamint a turisztikai potenciállal rendelkező területek beazonosítása, fejlesztése.

Részvételi feltételek:

  • egyetemi végzettség záróvizsgával ;
  • legkevesebb 1 éves szakmai tapasztalat az állás betöltéséhez szükséges szakterületen;
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • angol nyelvismeret;

Előnyök:

Téged keresünk, ha:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel!
  • Hiszel a célokban és van jövőképed!
  • Megoldásorientált vagy!
  • Magabiztos vagy!

A beiratkozási iratcsomókat a Hargita Hegység Közösségi Fejlesztési Társulás székhelyén kell letenni 2022 április 11-ig (is), 16.45 óráig, az eredeti dokumentumok kíséretében – 2022.03.29-2022.04.11 periódusban.

A versenyvizsga részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén és a következő honlapon – https://hargitamegye.ro/hargita-megye-tanacsa/allashirdetesek/ – tesszük közzé.

Bővebb felvilágosítást az intézmény székhelyén és a garbekinga@hargitamegye.ro e-mail címen kaphatnak.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 33 munka
  • Telefonszám 0266–207700