Gazdasági szakértő 145 megtekintés

Job Expired

Az MVM Energy Romania gazdasági szakértőt keres, Csíkszeredai Irodájához.

Főbb feladatok:

  • Gazdasági folyamatok követése
  • Hozzájárulás tervezési folyamatokhoz
  • Cég könyviteli folyamatainak követése, számviteli politika szerint
  • Pénzügyi folyamatok követése
  • Beérkező számlák iktatása és rögzítése
  • Számlapanaszok kezelése
  • Adatszolgáltatások készítése a könyvelés részére

A napi feladatok az operatív vezető utasításai szerint történnek, ügyvezető által meghatározott iránymutatás szerint, előny az önálló munkavégzésre való készség is.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • 3-5 év gyakorlat, tapasztalat hasonló munkakörben
  • készségszintű számítógépes ismeretek (MS Office, internet-használat)
  • kezdeményező készség, jó problémamegoldó képesség
  • türelem, rugalmasság, csapatmunka
  • precizitás, határidők betartása, előre tervezés
  • határozottság, döntés-képesség

A jelentkezéseket fényképes magyar és angol vagy román nyelvű önéletrajzzal várjuk.

Munkavégzés helye: Csíkszereda

Várt kezdés dátuma: 2020. augusztus 15 – szeptember 1.

Jelentkezni lehet e-mailon: ndobre@mvmenergy.ro címen augusztus 5.-ig.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.