Frontend fejlesztő 364 megtekintés1 jelentkező

Munkaköri leírás

  • Szoftver alkalmazások felhasznalói felületeinek fejlesztése, tervezése, tesztelése
  • Komplex webalapú üzleti alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Ügyféligények és megrendelések elemzése és programozása
  • Agilis módszertannal történő fejlesztés

Fontos elvárásaink:

  • Pozitív gondolkodás és magas hajlandóság az együttműködésre és a folyamatos fejlődésre
  • Szakirányú informatikai felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év fejlesztői pozícióban megszerzett tapasztalat
  • Minimum 1 év aktív munkatapasztalat egy JavaScript keretrendszerben (Angular / React / Vue)
  • OOP és általános szoftvertervezési minták haladó szintű ismerete
  • Magabiztos Javascript, HTML 5, CSS 3 ismeretek
  • Frontend build rendszerek ismerete (webpack, npm)
  • Jártasság a Git verziókezelő használatában
  • Igényes, rendszerezett munkavégzés, minőségi kód írása (a CleanCode elvek alapján)
  • Igényesség UX/UI téren
  • Minimum szakmai könyvek, technikai cikkek értési szintű angol nyelvtudás
  • Képesség és hajlandóság az önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra
  • Rugalmasság, dinamikusság, elkötelezettség, csapatszellem

Előnyök:

  • VueJS keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Szerver oldali fejlesztésben szerzett tapasztalat (NodeJS vagy NuxtJS)
  • .NET / C# tapasztalat
  • Bármilyen ERP rendszerben szerzett fejlesztési tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaprogram, Home-office lehetőséggel
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet és jó munkahelyi hangulat
  • Emberközpontú cégkultúra, támogató csapat
  • Rendszeres továbbképzési lehetőségek
  • Hosszú távú együttműködés

Ha kipróbálnád magad Nálunk, várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet a hr@enetix.ro email címen!