Értékesítő – Területi képviselő 131 megtekintés

Fő feladatok:

  • Cégekkel való kapcsolattartás régi és új potenciális partnerekkel Maros, Hargita, Kovászna, Prahova és Brassó megyében.
  • Rendszeres ügyféllátogatás a potenciális partnerek felkutatásához, vagy a forgalmazott eszközök üzembe helyezése érdekében.
  • Részletesen elemezze az ügyfelek igényeit, javasolja a legmegfelelőbb műszaki  és kereskedelmi megoldást.
  • Technikai és kereskedelmi segítség nyújtása a partnereknek.
  • Hosszú távon fejleszteni és fenntartani a kapcsolatokat az adatbázisban levő ügyfelekkel.
  • Heti tevékenységi jelentés / tervet készíteni a következő hétre.

Követelmények:

  • Középfokú / felsőfokú végzettség – műszaki végzettség.
  • Legalább 2 év műszaki tapasztalat, értékesítési tapasztalat előnyt jelent.
  • Az automatizálásban használt elektromos berendezésekkel kapcsolatos műszaki ismeretek.
  • Tervezési programhasználati készségek ( pl. AutoCAD )
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Ügyfél és eredményorientáció
  • Céltudatosság
  • Jó számítógépes ismeretek ( MS Office csomag )
  • B kategoriájú jogosítvány
  • Felelőségteljes és preciz munkavégzés
  • Kreatívitás és csapatszellem
  • Dinamizmus és hajlandóság a rendszeres utazásokra a munka érdekében
  • Román és magyar nyelv ismerete, az angol nyelv ismerete előnyt jelent

Felajánlott juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Értékesítési jutalék
  • Szolgálati autó, telefon és laptop

  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0720542408