Értékesítő – Területi képviselő 852 megtekintés2 jelentkező

Munkaköri leírás:

Értékesítés – Területi képviselő – Erdély (1) vagy Havasalföld (1) zónában

Feladataid:

– a zónában a klienskör teljeskörű kezelése – kapcsolattartás, problémamegoldás

– érdeklődések kezelése, termékek ajánlása, árajánlatok készítése

– potenciális kliensek keresése interneten és terepen

– kapcsolatfelvétel potenciális kliensekkel, üzletkötés

Fontos elvárásaink:

-Pozitív, proaktív személyiség, megoldás-orientált hozzáállás.

– precíz, gyors, önálló és ügyfélközpontú munkavégzés,

– tárgyalóképes román és magyar nyelvtudás, írott és beszélt,

– jó számítógépes ismeretek – főleg az Excel, a Word, internet

– jogosítvány B kategória, minimum 1 év sok vezetési tapasztalat

– bármilyen értékesítési/ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent.

Előnyök:

– Versenyképes, személyreszabott jövedelem (fix és bónusz)

– autó, telefon, laptop/tablet, minden ami a jó munkához kell

– fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzot kell beküldeni a jobs@gordius.ro email címre.

  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0744671150