Értékesítő 60 megtekintés

Cégünk keresi az ideális jelöltet, aki segíteni tud az értékesítési tevékenységünk fejlesztésében és növelésében a globális piacon. Ha szeretnél dolgozni egy dinamikus, fiatalos csapatban, akkor ne habozz jelentkezni!

Feladatok
  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolattartás velük
  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési lehetőségek kiaknázása és piaci részesedés növelése
  • Eladási folyamatok nyomon követése és riportolása
  • Ügyféligények felmérése és megfelelő ajánlatok készítése
Elvárások
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Tapasztalat az értékesítés területén
  • Magas szintű önállóság és önmotiváció
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit ajánlunk
  • Versenyképes alapbér + jutalékrendszer
  • Dinamikus és inspiráló munkakörnyezet
  • Karrierfejlődési lehetőségek

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, és szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzodat angol nyelven az office@levtech.ro e-mail címre.