Építőmérnök, statikus 339 megtekintés

Munkaköri leírás

Acélszerkezetek tervezésére és speciális építőmérnöki szoftver forgalmazásával, valamint technikai tanácsadással foglalkozó, csíkszeredai székhelyű tervezőiroda akár pályakezdő, lelkes, érdeklődő munkatársat keres teljes munkaprogramra, meghatározatlan futamidejű munkaszerződéssel a fentebb említett munkakörökbe.

Fontos elvárásaink:

– kreatív személyiség,
– kitartó, precíz munkavégzés,
– kiváló román és magyar nyelvtudás,
– építőmérnöki végzettség vagy folyamatben levő tanulmány,
– előnyt jelent a következők ismerete: idegen nyelv, Tekla Structures, AutoCAD, statikai programok, MS Office,  acél vagy vasbeton szerkezet tervezés.

Légy a csapatunk tagja, a folyamatos szakmai fejlődés mellett baráti, fiatalos hangulat, változatos projektek és kihívások várnak rád!

Várjuk jelentkezésedet, keress a következő e-mailen vagy telefonon: office@reflex-ing.ro, 0742 84 23 23

  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0742 84 23 23