Építőmérnök 1267 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

Építőmérnököt keresünk passzív és energiatakarékos épületek tervezéséhez.

Feladataid:

  • statikai tervek készítése (engedélyezési terv, kivizeltetési terv)
  • 3D-s tervezés, modellezés
  • statikai szimulációk, számítások készítése
  • kivitelezések nyomon követése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség záróvizsgával
  • tervező programok ismerete (Archicad-ha nem megy majd segítünk, Cad típusú programok)
  • ismerd a MSword, MSexcel programokat legalább középszinten
  • önálló és csapatmunka

Amit mi adunk neked:

  • folyamatos fejlődési/tanulási lehetőség
  • jó és változatos projektek
  • új technológiák használata
  • változatos munka irodai és terepmunka egyaránt, hiszen hogy terveket tudj készíteni, gyakran kell meglátogatni az építőtelepeket
  • rugalmas program, amit úgy alakítasz ahogy neked megfelel

További infok: 0740321371/office@ph4all.ro

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 2 munka
  • Telefonszám 0740321371