ARHITEKT 853 megtekintés

Munkaköri leírás

– KÜLÖNBÖZŐ RENDELTETÉSŰ IPARI ÉS CIVIL KÖZÉPÜLETEK MEGVALÓSÍTHATÓSÁGI TANULMÁNYAINAK KÉSZÍTÉSE ÉS ENGEDÉLYEZTETÉSE

– KÜLSŐ ÉS BELSŐ LÁTVÁNYTERVEK KÉSZÍTÉSE

– ADOTT PROJEKTHEZ TARTOZÓ ANYAGOK MENNYISÉGÉNEK A KISZÁMÍTÁSA

– TERVDOKUMENTÁCIÓ ÖSSZEÁLLÍTÁSA

– A PROJEKT MUNKATERVÉNEK KÖVETÉSE

– FELMÉRÉSEK KÉSZÍTÉSE 3D-S SZKENNERREL ÉS MÁS ÁLLAGFELMÉRŐ, DIGITÁLIS ESZKÖZÖKKEL

– MAKETTKÉSZÍTÉS 3D NYOMTATÓVAL

Fontos elvárásaink:

FELSŐFOKÚ VÉGZETTSÉG

CAD PROGRAM ISMERETE

ROMÁN ÉS MAGYAR NYELV ISMERETE

Előnyök:

ANGOL NYELV ISMERETE ÉS A B KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNY

OLYAN KOLLÉGÁT KERESÜNK AKI CSAPATJÁTÉKOS, KÖNNYEN KOMMUNIKÁL ÉS ALKALMAZKODIK AZ ÚJ KIHÍVÁSOKHOZ. FONTOSNAK TARTJUK, HOGY ÖNÁLLÓ LEGYEN MUNKÁJÁBAN, DE ELAKADÁS ESETÉN AZ EGÉSZ CSAPAT A SEGÍTSÉGÉRE ÁLL.

EMIAL: officeharmonia@gmail.com

TEL: 0752 248 936

  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0752248936