Építésvezető, kivitelező mérnök (CFDP/CCIA) 81 megtekintés

Építésvezető, kivitelező mérnök (CFDP/CCIA)

Feladatok

  • munkálatok ellenőrzése, munkafolyamatok megtervezése és lebonyolítása;
  • kivitelező vállalkozók munkájának és szállítók koordinálása, építési anyagok átvétele;
  • folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal, tervezővel, műszaki vezetővel, stb.;
  • a kivitelezés minőségének ellenőrzése, a technológiai követelmények és a határidők betartása és betartatása;
  • némi papírmunka: például a kivitelezési tervtől eltérő megoldások rögzítése.

Végzettség

Építőmérnök BSc

Juttatások

  • Utazás
  • Cégautó
  • Képzés
  • Konferenciatámogatás | Képzési hozzájárulás
  • Jóllét
  • Sportolási támogatás | Csapatépítő programok
  • versenyképes jövedelem + egyéni bónuszrendszer
  • jó munkakörülmények
  • szolgálati lakás és autó
  • sport- és szabadidőközpont bérletek

Munkaidő

Heti munkaidő 50 óra / hét

Törzsidő 7:00 – 17:00

Szakmai ismeretek

  • Számítástechnikai ismeretek 5 / 5
  • AutoCad vagy Allplan ismeretek 5 / 5
  • Jó problémamegoldó készség 4 / 5
  • Kommunikáció, szervezőkészség 4 / 5

Emberi tulajdonságok

Jól kezeli a stresszt | Jó teherbíró képességű  | Felelősségteljes, megbízható | Rugalmas, nyitott, proaktív | Pontos és jól szervezett

Nyelvtudás

Magyar Tárgyalóképes szint és Román Tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye

Csíkszereda, Hajnal utca, 73. szám

Székelyudvarhely, Rét utca, 105. szám

Még több infó

Település