Eladási képviselő – Responsabil Vanzari 278 megtekintés1 jelentkező

Job Expired

Munkaköri leírás

– Identifica,gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti pe zona: centrala a tarii in concordanta cu politica comerciala
– propuneri si plasari in magazine
– implementarea promotiilor de marketing in zona alocata
– mentinerea relatiilor cu clientii existenti
– contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia
– promovarea produselor firmei la client
– raspunde de corectitudinea si acuratetea datelor transmise
– monitorizare si raportare prezenta, conditiile de piata,  preturi, promotii, activitate competitie

Fontos elvárásaink:

–  Minim 3-5 ani experienta in negocieri directe cu clientii
– Abilitati de comunicare, de prezentare si putere de convingere

– Capacitate foarte buna de planificare si organizare a activitatii proprii

– Perseverenta;

– Responsabilitate, initiativa – personalitate proactiva

– Disponibilitate pentru deplasari in aria alocata

– Rezistenta la presiunile specifice activitatii de vanzari

– Permis conducere categoria B, cazier curat

Előnyök:

Salariu competitiv cu bonusuri lunare dupa realizari

Autoturism de serviciu marca:Toyota
Mediu de lucru interactiv si dinamic

Pentru detalii despre produsele companiei puteti vizita site-ul www.impar.ro

Asteptam CV-rile pe adresa  resurseumane@impar.ro

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 2 munka
  • Telefonszám 0266 218225,218155, 0723662383
Connect with us
Kapcsolat