Csapattársat keresünk! 270 megtekintés1 jelentkező

Munkaköri leírás

  • Ha lelkes kezdő vagy, akkor az elején mindenképp sokat figyelsz és kérdezel.
  • Kábeltartó rendszereket (védőcső, kábeltálca stb.) szerelsz fel egyenesen és párhuzamosan.
  • Kábelezel szintén egyenesen és eszközöket szerelsz fel.
  • Megtanulhatod az elektromos szekrények és berendezések kötözését és üzembe helyezését.
  • A különböző, tesztelésekhez, hibakereséshez szükséges mérőeszközök használatát is elsajátítod.

Fontos elvárásaink:

Kíváncsi és értelmes. Vicces, kommunikatív, de nem beszél fölöslegesen. Jelzi, ha gond van, becsületes és őszinte minden helyzetben. Van önbizalma, de kellőképpen alázatos és nem gondolja azt, hogy mindent tud. Hajtja a tanulás iránti vágy, szereti a kihívásokat. Szívesen utazik. Korán kelő típus. Látott már csavarozógépet, esetleg használta is.

Előnyök:

Pozíciónk sok utazással jár, ami remek kihívás és fejlődési lehetőség. Szakmai támogatással segítünk céljaid eléréseben, megtanulhatod a villanyszerelői szakma csínját-bínját.

Önéletrajz.

  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0730079930