C/C++ fejlesztő! 83 megtekintés

Legyél te is csapatunk tagja, mint C/C++ fejlesztő!

Cégünk elektronikai eszközök tervezésével és kivitelezésével foglalkozik, melyhez elengedhetetlen a programozható mikrovezérlők használata.

Amennyiben jártas vagy  C, C++ programozásban és szereted a hardver közeli programozást, nálunk lehetőséged nyílik különböző innovatív projekteken dolgozni, ipari eszközök fejlesztésétől a home automatizálásig. Mindezek barátságos, inspiráló környezetben történnek, segítőkész munkatársakkal és a szükséges technológiai eszközök biztosítása mellett.

Feladatok:

  • részvétel a teljes szoftverfejlesztési életciklusban, tervezéstől kezdve a tesztelésen át egészen az implementációig
  • új szoftverek fejlesztése
  • meglévő szoftverek tovább fejlesztése és hibajavítása
  • dokumentációk készítése
  • folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról

Elvárások:

  • C/C++ programozásban szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés és együttműködési készség

Előny, ha ezekkel is rendelkezel:

  • tapasztalat PIC Microchip programozásában
  • elektronikai ismeretek
  • B’’ kategóriás jogosítvány
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
  • változatos projektekben való részvétel
  • rugalmas munkaprogram
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség

Hogyha szeretnél a csapatunk tagja lenni, akkor várjuk az önéletrajzodat az office@levtech.ro címre!