BESZERZŐ – KÉSZLETGAZDA 284 megtekintés2 jelentkező

Job Expired

Munkaköri leírás

Az IMPAR termék portfóliójának kezelése, megrendelők összeállítása, külföldi-belföldi beszállítók/partnerekkel való kapcsolattartás.

Fontos elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló írásos és verbális kommunikációs készség
  • Román és angol nyelvismeret
  • Haladó szintű számítógépes program ismeret (Excel, World)
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1 év tapasztalat vagy gumiabroncs, felni és akkumulátor területén szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • fiatal, lendületes csapat
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • ingázóknak bérlet hozzájárulást biztosítunk

Nincs hétvégi munkaprogram!

Munkavégzés helye: Székelyudvarhely

Szakmai Önéletrajzzal, az IMPAR Kft székhelyén Fások u.14/b vagy a resurseumane@impar.ro e-mail címen, csak a kiválasztott személyeket értesítjük.

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 2 munka
  • Telefonszám 0266 218225,218155, 0723662383