Belgyógyász, Nőgyógyász, Gyerekgyógyász. Szakorvosok bármilyen területről. 332 megtekintés

Job Expired
Munkaköri leírás
A Vitality Klinikát azzzal a céllal alapítottuk 2017-ben, hogy fejlesszük Székelyföld járóbeteg-ellátását, magasabb szintre emelve az egészségügyi szolgáltatások színvonalát.
Nagy hangsúlyt fektetünk a megelőzésre, a problémák alapos kivizsgálására és nyomon követésére. Rendeléseink pontos időbeosztás szerint történnek,szakképzett segítőkész személyzettel, kitűnő szakmai és technikai háttérrel, színvonalas munkakörnyezetben.
Legfőbb értékünknek a kiemelkedően humánus megközelítést és a szívvel-lélekkel történő gyógyítást tarjuk. Legnagyobb erősségünk a komplex szemléletű, gondolkodó orvos kollégák és munkatársak.
Csapatunkat folyamatosan bővítjük!
Ha te is szeretnél a dinamikus csapatunk része lenni, jelentkezz és mi felvesszük a kapcsolatot veled!
Amit kínálunk:
Rugalmas, de előre tervezhető munkaidő
Lehetőség részállásra
Segítőkész és lelkes csapat fog körülvenni: asszisztenseink és recepciósaink mindenben segítenek
Modern, hatékony páciens nyilvántartó program
Tervezhető, előrelátható betegszám (előjegyzésünkben tudod követni, hogy hány beteged lesz és milyen típusú vizsgálatokat kell majd végezned)
Minden páciensre elegendő időt szánunk, nincs rohanás, nincs időnyomás
Modern, elegáns, kényelmes környezetben dolgozhatsz
Eszközparkunk a legutolsó technológia, minden adott a pontos diagnózis felállításához
Engedélyeztetés gyors ügyintézése
Széleskörű pácienskör
Szakmai korrektség
Teljes munkaidővel rendelkező recepció
Fogyóeszközök és munkaruházat biztosítása
Fontos elvárásaink:
Legyen szakvizsgád, diplomád
Legyen érvényes tagságod és működési engedélyed
Pácienseink jólléte és pozitív élménye elsődleges számunkra, szeretnénk, ha te is így gondolkodnál
Ha már van magánegészségügyben szerzett tapasztalatod, az előnyt jelent, de nem elvárás
Lojalitás
Empatikus magatartás
Előnyök:
vitalityklinika@gmail.com
0786 498 093

Még több infó

  • Ez az állásajánlat lejárt.
  • Állások száma 1 munka
  • Telefonszám 0786 498 093