Állások

Állások

Közbeszerzési tanácsos, I osztály, felső szakmai fokozat, Közbeszerzési osztály, Központosított közbeszerzési egység

Közigazgatás
miercurea-ciuc , Harghita
Jelentkezési határidő: 2024/07/29
Link másolva

Részletek

Munkaídő: Teljes munkaidő
Elvárt nyelvek:
Román, Moldvai, Moldován
Végzettség: - gazdasági, jogi vagy mérnöki egyetemi végzettség záróvizsgával
személyes megjelenés
Telefonszám: 0266207701
Elérhetőségek:
A beiratkozási iratcsomókat Hargita Megye Tanácsának székhelyén kell letenni 2024 július 29-ig (is), az eredeti dokumentumok kíséretében – 2024.07.09-2024.07.29 periódusban. A versenyvizsga részvételi feltételeit az intézmény székhelyén és az intézmény honlapján – https://hargitamegye.ro/hmt-koztisztviseloi-allas-meghatarozatlan-idore-sap-uca-kozbesz-superior-2024-08-08/ – tesszük közzé. Bővebb felvilágosítást Hargita Megye Tanácsa székhelyén kaphatnak az érdeklődők. Kapcsolattartó személy: Gărbe Kinga – tanácsadó, Humánerőforrás - és kommunikációs igazgatóság, 0266-207700 / belső 1408-as vagy 1406-os, garbekinga@hargitamegye.ro.

Munkaleírás

Közbeszerzési osztály, Központosított közbeszerzési egység:
- Közbeszerzési tanácsos, I osztály, felső szakmai fokozat

Részvételi feltételek:
- a Közigazgatási kódex, 57/2019-es Sürgősségi kormányrendelet 465-ös szakaszának előírásai;
- gazdasági, jogi vagy mérnöki egyetemi végzettség záróvizsgával;
- legkevesebb 7 éves szakmai tapasztalat az állás betöltéséhez szükséges szakterületen;

A versenyvizsga időpontja:
- 2024 augusztus 08, 12.00 óra írásbeli vizsga
- Szóbeli vizsga: Az írásbeli vizsga eredményének közzétételétől számított legfeljebb 8 munkanapon belül kerül sor. Az interjú időpontját és helyét az írásbeli vizsga eredményével tesszük közzé.

Teljes munkaidős állás 8 óra/nap, 40 óra/hét
Helyszín: Hargita Megye Tanácsának székhelye.

Amit kínálunk

Főbb feladatok

Elvárások:

Részvételi feltételek: - a Közigazgatási kódex, 57/2019-es Sürgősségi kormányrendelet 465-ös szakaszának előírásai; - gazdasági, jogi vagy mérnöki egyetemi végzettség záróvizsgával; - legkevesebb 7 éves szakmai tapasztalat az állás betöltéséhez szükséges szakterületen;

Előnyt jelent ha

  • Közigazgatás
  • Teljes munkaidő

Internship - 10 posturi

Jelentkezési határidő:2024/07/19
Link vágolapra másolva Részletek

Fizetett gyakornoki program - 10 hely