Állások

Állások

Fizetett gyakornoki program – 10 hely

Közigazgatás
miercurea-ciuc , Harghita
Jelentkezési határidő: 2024/07/19
Link másolva

Részletek

Munkaídő: Teljes munkaidő
Elvárt nyelvek:
Román, Moldvai, Moldován
Végzettség: Egyetemi végzettség, záróvizsgával
személyes megjelenés
Telefonszám: 0266207701

Munkaleírás

Kiket várunk?
• 4 fiatalt, aki egyetemi végzettséggel rendelkezik, záróvizsgával;
• 1 fiatalt, aki urbanisztika(településrendezés) területen szerzett egyetemi diplomát;
• 1 fiatalt, aki építőmérnöki szakterületen szerzett egyetemi diplomát;
• 2 fiatalt, aki a kommunikáció területén szerzett egyetemi végzettséget.
• 2 fiatalt, aki nemzetközi kapcsolatok és európai tanulmányok területen szerzett egyetemi diplomát;

A vizsga helyszíne Hargita Megye Tanácsának székhelye.
A vizsga időpontja:
2024. július 30, 10 óra: írásbeli vizsga, valamint
2024. augusztus 2, 09 óra: szóbeli vizsga
A vizsgához szükséges iratcsomó leadható 2024 július 19-ig (is), a Humánerőforrás és kommunikációs igazgatóság, Humánerőforrás részlegén (Hargita megye, Csíkszereda, Szabadságtér 5, 126-es iroda, 0266-207700 / belső 1408-as vagy 1406-os telefonszámon) 8.00-16.45 óra között, július 19-én 14:00 óráig, 2024 július 15 és 2024 július 19 periódusban.
A gyakornoki program részvételi feltételeit és könyvészeti anyagát az intézmény székhelyén függesztjük ki, illetve az intézmény weboldalán – https://hargitamegye.ro/fizetett-gyakornoki-allasok-10-hely-2024-07-30/ – tesszük közzé.

Főbb feladatok

Kiknek ajánljuk? • Olyan fiataloknak, akik friss egyetemi végzettséggel rendelkeznek • 10 olyan egyetemet végzettnek, akik Hargita megyében látják otthonukat, akik szívügyüknek érzik, hogy segítsék Hargita Megye Tanácsának tevékenységét, saját szakmai felkészültségükkel hozzájárulnak a megye fejlődéséhez. • Akik nem riadnak vissza a problémáktól és a nehéz feladatoktól.

Elvárások:

Kiket várunk? • 4 fiatalt, aki egyetemi végzettséggel rendelkezik, záróvizsgával; • 1 fiatalt, aki urbanisztika(településrendezés) területen szerzett egyetemi diplomát; • 1 fiatalt, aki építőmérnöki szakterületen szerzett egyetemi diplomát; • 2 fiatalt, aki a kommunikáció területén szerzett egyetemi végzettséget. • 2 fiatalt, aki nemzetközi kapcsolatok és európai tanulmányok területen szerzett egyetemi diplomát;

Előnyt jelent ha

  • Közigazgatás
  • Teljes munkaidő

Internship - 10 posturi

Jelentkezési határidő:2024/07/19
Link vágolapra másolva Részletek