Állások

Állások

Alkatrész eladó

Értékesítés, Kereskedelem
odorheiu-secuiesc , Harghita
Jelentkezési határidő: 2024/06/30
Link másolva

Részletek

Munkaídő: Teljes munkaidő
Elvárt nyelvek:
Magyar
Végzettség: Min. Liceumi vegzettség
személyes megjelenés
Telefonszám: 0745322130

Munkaleírás

Udvarhelyi üzletünkbe Alkatrész eladót keresünk.
Ha szeretsz emberekkel dolgozni és kereskedelmi szemléleted is van, gyere és csatlakozz csapatunkhoz. Ha van egy kis technikai rálátásod de még nem dolgoztál alkatrészekkel, NO PARA :) mi ebben segítünk.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzzal a hr@norma.com.ro e-mail címre. Az e-mailben tüntesd fel kérlek, hogy az Udvarhelyi Eladói állásra jelentkezel, és írj egy telefonszámot is, amin elérünk téged. Az állással kapcsolatos kérdésekre e-mailben válaszolunk.

Amit kínálunk

✅ Hosszútávú stabil folyamatos munkalehetőség.
✅ Versenyképes bérezés, +bónusz rendszer ha átlagon felül teljesitesz mi dijazni fogjuk. ✅ Fejlődési - előrelépési lehetőség
✅ Munkád során számithatsz a csapat támogatására, betánitást is vállaljuk.

Főbb feladatok

▶ Kapcsolattartás a kliensekkel.
▶ Telefonon és emailen beérkező megrendelések kezelése, adminisztrálása.
▶ Csapat munkájának támogatása.

Elvárások:

▶ Jó komunkikációs készség szóban és írásban.
▶ Office programok ismerete (Excel, World...)

Előnyt jelent ha

👍🏻 Előny ha van eladói tapasztalatod, a többiben mi segitünk.