Állások

Állások

Adminisztrációs munkakör

Adminisztráció, Irodai munka
miercurea-ciuc , Harghita
Jelentkezési határidő: 2024/06/30
Link másolva

Részletek

Munkaídő: Teljes munkaidő
Elvárt nyelvek:
Román, Moldvai, Moldován
Végzettség: nem szükséges szakirányú végzettség
személyes megjelenés
Telefonszám: 0740610790

Munkaleírás

A Waberer’s Románia Rt., a Waberer’s Csoportnak, Közép-Kelet Európa legnagyobb szállítmányozási és logisztikai nagyvállalatának tagja csíkszeredai telephelyére az adminisztrációs tevékenység bővítése miatt az alábbi pozíciókra keres munkatársakat:
Járatanyag elszámolás
Megbízás rögzítés (alapszintű angol nyelvismeret)

Amit kínálunk

heti 40 órás bejelentett munkaviszony
fix munkaprogram
alapbér, étkezési hozzájárulás, utazási költségtérítés

Főbb feladatok

napi adminisztrációs és dokumentációs jellegű feladatok elvégzése
menetlevél adatok rögzítése és elszámolása
dokumentumok rendszerezése, illetve beérkező megbízások rögzítése

Elvárások:

pontos, igényes munkavégzés
magyar nyelv ismerete tárgyalási szinten
román alapszintű nyelvismeret
felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent ha

SAP felhasználói gyakorlat